księgowość i rachunkowość
księgowa

Zespół

Iwona Cieśla

 

Ukończyła studia jednolite magisterskie specjalność Finanse i rachunkowość na kierunku Zarządzanie na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Temat pracy magisterskiej „Analityczne aspekty giełdy papierów wartościowych na przykładzie GPW w Warszawie.” Praca opierała się na zagadnieniach teoretycznych dotyczących analizy akcji spółek za pomocą analizy technicznej oraz fundamentalnej. Na podstawie teoretycznych informacji została przeprowadzona analiza spółki KGHM (tj. jaki ma trend, kiedy były ich korekty i punkty wsparcia i oporu) oraz została dokonana prognoza jak będzie trend w przyszłości. Ma za sobą również praktykę w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie. Jako studentka odbyła staż w firmie Elmat w dziale kontroli jakości.


Zainteresowania: Rynek walutowy Forex. Przede wszystkim GBP/USD, USD/CAD, EUR/USD oraz indeksy np. NASDAQ. Przez okres jednego roku próbowałam siła na platformie X-Trade Brokers.

 

Szczęścliwa młoda mama syna Filipa.


Związana z naszą firmą od września 2011 roku. W naszej firmie pełni funkcję Księgowej.

 

 

Bernadeta Łuszcz

 

Ukończyła studia licencjackie o kierunku zarządzanie na Politechnice Rzeszowskiej oraz studia magisterskie „Rachunkowość w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw”. Zna w stopniu komunikatywnym język angielski i w stopniu podstawowym rosyjski. Odbyła także praktyki studenckie pozwalające jej na głębsze poznanie się z tematyką księgowości odpowiadający za sprawdzanie, archiwizowanie dokumentów i  księgowanie operacji gospodarczych w firmie REVISION – Rzeszów Józef Król Sp. z o.o..

 

Jest osobą bardzo pracowitą. Podczas studiów podejmowała się prac dorywczych jako zbieracz owoców w Holandii i pracownik sieci Mc’Donald Polska. W trakcie studiów należała do Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości i Ubezpieczeń Gospodarczych. W trakcie jej kariery zawodowej uczestniczyła w kursie na specjalistę do spraw rachunkowości potwierdzony certyfikatem w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oddział Podkarpacki w Rzeszowie. Posiada wysokie umiejętności w zakresie obsługi MS Office potwierdzonym certyfikatem ECDL oraz systemu księgowego Symfonia FK, MK.

 

Interesuje się sportem, a w szczególności siatkówką, tenisem stołowym i jazdą na rowerze.

 

Jest z nami od marca 2012 i pracuje jako specjalista ds. księgowości.

 

 

Beata Walus

Ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uzyskała Certyfikat Specjalisty ds. Wynagrodzeń oraz Certyfikat Księgowego wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Rzeszowie. Przez ponad dwa lata prowadziła własną działalność gospodarczą. W tym czasie samodzielne prowadziła księgowości i rachunkowość swojej firmy. Samodzielne zarządzanie działalnością gospodarczą spowodowało, że bardzo dobrze rozumie obsługę klienta jak również współpracę z partnerami firmy. Ma również za sobą pracę telemarketera. Pierwszy rok swojego życia zawodowego spędziła w branży turystycznej realizując swoje hobby.

Jej hobby to turystyka konna i rowerowa. Zimowe wieczory poświęca swojej pasji: haftowi krzyżowemu. Ma za sobą kurs masażu II stopnia.

W naszej firmie pełni rolę kadrowej. Jest z nami od listopada 2012 roku.

 

 

Magdalena Sroczyńska

 

Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Ekonomia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ma za sobą ukończone studia podyplomowe Organizacja i Marketing w Instytucjach Finansowych i Ubezpieczeniowych również na Uniwersytecie Rzeszowskim. W celu poszerzenia swoich wiadomości na temat finansów odbyła praktykę studencką w Biurze Rachunkowym „Premium” w Rzeszowie oraz w Nadwiślańskim Banku Spółdzielczym w Solcu- Zdroju. Odbyła również staż w Grupie Why Not Travel w Rzeszowie, w Dziale Rozliczeń gdzie odpowiadała za rozliczanie płatności oraz windykację.

 

Posiada wysokie umiejętności w obsłudze programów pakietu Microsoft Office oraz znajomości obsługi oprogramowania Comach Optima z zakresu: Handel, Płace i Kadry, Księga Handlowa potwierdzonego certyfikatem. Świetnie radzi sobie z językami obcymi, a w szczególności językiem niemieckim potwierdzonym certyfikatem TELC. W dodatku wykazuje się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

 

Bardzo lubi uprawiać różne dyscypliny sportowe, a jej zainteresowaniami są podróże i filmy.

 

W naszej firmie pełni funkcje specjalisty ds. księgowości. Jest z nami od stycznia 2013 roku.

 

 

Izabela Śliwa

Ukończyła studia inżynierskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. W naszej firmie jedyna nieksięgowa wśród księgowych. Ciągła edukacja w zakresie rachunkowości potwierdza, że do odważnych świat należy. Jej najmocniejsze strony to oprócz rzeczy merytorycznych, kreatywność oraz komunikatywność. Jako młoda osoba pracowała na różnych stanowiskach. Dzięki swoim predyspozycjom oraz doświadczeniu ma bardzo dobry kontakt ze swoimi klientami.

Jej zainteresowania to muzyka alternatywna, fitness oraz rozwiązywanie krzyżówek.

Jest z nami od maja 2013 roku. Pracuje jako referent ds. księgowości. W naszej firmie pełni rolę duszy towarzystwa ;)

 

 

Katarzyna Stolarska


Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu (Zamiejscowy Wydział Administracyjno Prawny w Rzeszowie). Ukończyła kierunek Administracja publiczna. Wcześniej ukończyła Liceum Zawodowe w Zespole Szkół Ekonomicznych w Sanoku specjalność Pracownik administracyjno – biurowy. Ma za sobą bogate doświadczenie w biznesie. Pracowała w firmie Meblex w Rzeszowie jako Doradca klienta – projektant, Pracownii Złotniczej BM w Rzeszowie jako Doradca klienta, PHU MULTI w Sanoku jako Referent biurowy a także w Biurze Rachunkowym – Usługi Biurowe Katarzyna Wijas w Sanoku jako Referent biurowy. Posiada rzadko spotykaną umiejętność pisania metodą dziesięciopalcową bezwzrokową.

Jej hobby to kulinaria, dekoracja i architektura wnętrz.

Jest osobą pierwszego kontaktu dla naszych klientów. Pełni również rolę asystentki zarządu. Związana z naszą firmą od czerwca 2013 roku.

 

 

© Copyrights, Biuro Rachunkowe PKR, ul. Akacjowa 47, 35-113 Rzeszów